2

Strefa Spa dla dwojga

Nasze Spa oferuje państwu propozycje spędzenia czasu z bliską osoba w wyjątkowym otoczeniu z dala od zgiełku miasta. Pakiety dla dwojga to idealny pomysł na prezent, który może być ofiarowany z każdej okazji i będzie niezapomnianym doświadczeniem.

OFERUJEMY do państwa dyspozycji :

Strefę relaksu z leżakami, gdzie po zabiegach będą mogli Państwo się zrelaksować. Zimą rozpalony kominek ociepli w chłodny wieczór a latem zapraszamy do ogrodu pełnego zieleni z fontanną.

  • sauna fińska, IR (sauna na podczerwień)
  • wanna z hydromasażem (kąpiel z aromatycznymi olejkami)
  • gabinety dla dwojga z podwójnymi łóżkami na zabiegi i masaże dla dwojga
  • muzyka na życzenie (nagłośnienie w gabinetach i strefie relaksu)
  • kawa, herbata oraz słodki poczęstunek

Zapraszamy do korzystania z naszej specjalnie przygotowanej oferty pakietowej dla dwojga :

*Pakiet "Silver"

Masaż relaksacyjny całego ciała ok 60 min wykonany na oleju kokosowym poprzedzony peelingiem całego ciała na bazie masła shea i naturalnych olejów. Po zabiegach zapraszamy do strefy relaksu na lampkę szampana.

Cena pakietu za dwie osoby - 380zł.


*Pakiet "Gold"

Pobyt zaczynamy w saunie fińskiej lub IR do wyboru ok 30min. Następnie zapraszamy na 1,5 godzinny masaż relaksacyjny całego ciała z terapią gorącymi kamieniami wykonany na oleju kokosowym. Po masażach można dalej kontynuować odpoczynek w naszej strefie relaksu z lampką szampana.

Cena pakietu za dwie osoby - 520zł.


*Pakiet "Diamond"

Zabieg pielęgnacyjny twarzy jest dobrany indywidualnie i dostosowany do potrzeb Twojej skóry. Masaż relaksacyjny całego ciała ok 60min wykonujemy na ekskluzywnych kosmetykach które zawierają odżywcze masło i oleje naturalne aby Twoja skóra pozostała nawilżona i odżywiona podczas masażu. Po zabiegach zapraszamy do strefy relaksu na lampkę szampana.

Cena pakietu za dwie osoby - 640zł.

Serdecznie pozdrawiamy
Spa Bylinowa