Imprezy

Strefa udanej imprezy w Spa Bylinowa. Drodzy Państwo Spa Bylinowa to idealne miejsce na spotkanie towarzyskie w gronie przyjaciół i znajomych. Niepowtarzalny pomysł na spotkanie świąteczne, urodzinowe, wieczór panieński itp... Specjalizujemy się w imprezach do 15 osób.

Do Państwa dyspozycji podczas imprezy jest:

  • na wyłączność strefa wypoczynkowa ( 14 leżaków) z rozpalonym kominkiem który uświetni atmosferę i ogrzeje w zimowy wieczór a latem oddajemy do Państwa dyspozycji ogród pełen zieleni z fontanną
  • sauna fińska , sauna infrared (sauna na podczerwień)
  • 2-3 osobowa wanna z hydromasażem
  • 5 oddzielnych gabinetów, w tym dwa gabinety z podwójnymi łóżkami na zabiegi i masaże dla dwojga
  • muzyka na życzenie (nagłośnienie we wszystkich gabinetach i strefie relaksu)
  • herbata, kawa, słodki poczęstunek
  • catering

Pakiety skomponowane dla grupy od min 5 osób.

Pakiet FRIENDS

W skład pakietu wchodzi relaksacyjny masaż godzinny całego ciała połączony z terapią gorącymi kamieniami przy masażu pleców. Masaż jest wykonywany na rafinowanym oleju koksowym który dodatkowo odżywi skórę. Poczęstunek lampką szampana/wina, a także do wyboru: deska serów oraz owoce, bagietki z pastami lub taca owoców w zależności od tego, co wybierze grupa.

Cena 170zł za osobę.


Pakiet PARTY

W skład pakietu wchodzi peeling całego ciała który wygładzi i pozostawi skórę nawilżona i pachnącą. Masaż relaksacyjny całego ciała godzinny połączony z terapią gorącymi kamieniami przy masażu pleców. Masaż jest wykonywany na rafinowanym oleju koksowym który dodatkowo odżywi nam skórę. Poczęstunek lampką szampana/wina, a także do wyboru: deska serów oraz owoce, bagietki z pastami lub taca owoców w zależności od tego, co wybierze grupa.

Cena 240zł za osobę.


Powiedź nam czego oczekujesz a my zorganizujemy dla Ciebie pobyt w naszym spa. Istnieje mozliwość indywidualnego ustalenia szcegółów :)

Serdecznie pozdrawiamy
Spa Bylinowa